Za nami Kołobrzeski Dzień Sportu Osób z Niepełnosprawnościami [FOTO]

W środę 25-go maja 2022 roku, w hali sportowej Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu obchodzony był Kołobrzeski Dzień Sportu Osób z Niepełnosprawnościami.

 

Po dwuletniej przerwie, powróciła impreza sportowa z udziałem osób z niepełnosprawnością. Kołobrzeski Dzień Sportu organizowany jest przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy „Okruszek” w Kołobrzegu z udziałem podopiecznych placówki oraz zaprzyjaźnionych kołobrzeskich ośrodków, w tym: Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego, Specjalnego Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 5 oraz Środowiskowego Domu Samopomocy. Uroczystego otwarcia zawodów w imieniu starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego dokonał członek Zarządu Powiatu Mirosław Tessikowski w towarzystwie dyrektora SOSW „Okruszek” Heleny Rudzis-Gruchały.

 

 

 

 

Drużyny biorące udział w zawodach miały za zadanie przejść tor z przygotowanymi konkurencjami sportowymi. Jak zawsze zawodnicy dali z siebie wszystko i walczyli z dużym zaangażowaniem. Celem imprezy jest wspólna integracja środowiska osób z różnymi niepełnosprawnościami, a także umożliwienie im aktywnego udziału w zawodach sportowy.

 

 

Fot.: Powiat Kołobrzeski 

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments