Wyniki Konkursu na Fora Lokalne Programu Równać Szanse

Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim znalazł się wśród 15 organizacji i instytucji, które uzyskały dotację w ramach Konkursu na Fora Lokalne Programu Równać Szanse 2021. Ośrodek kultury na ten cel otrzymał kwotę 6 000 złotych i zrealizuje projekt pod nazwą “Zobaczyć młodzież”.

 

 

Docelowym miejscem organizacji forum będzie sala Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim, który od wielu lat wspiera dzieci, młodzież, jak i osoby starsze poprzez swoje działania. W tym wyjątkowym czasie także staramy się to czynić poprzez realizowanie jak największej ilości spotkań on-line, co podczas panującej pandemii koronawirusa ma ogromne znaczenie szczególnie dla dzieci i młodzieży. Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne, część warsztatów odbędzie się w ogrodzie przed budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury w Ustroniu Morskim w celu stworzenia przyjemnej atmosfery na łonie natury – opowiada Dyrektor Łukasz Molski.

Stawiamy na różnorodność! Uczestnikami forum będzie 25 przedstawicieli zamieszkujących Gminę Ustronie Morskie z takich grup jak: OSP, duchowni, sołtysi, przedstawiciele Urzędu Gminy, koła muzycznego i plastycznego działającego w GOK, nauczyciele Szkoły Podstawowej, fotograf, przedstawiciele Biblioteki, lokalni przedsiębiorcy, rodzice i osoby działające w Organizacjach Pozarządowych, które wypowiedzą się na temat tego, w jaki sposób odbierają młodzież oraz czy cokolwiek wiedzą o jej potrzebach. W realizację projektu zaangażujemy również młodych ludzi, którzy podczas pierwszego z modułów bez konfrontacji z dorosłymi zaprezentują film przedstawiający ich odczucia podczas izolacji – dodaje Sylwia Noga, koordynator projektu z GOK.

Pełna lista wyróżnionych instytucji: https://rownacszanse.pl/2021/konkurs_na_fora_lokalne_rs/wyniki

 

 

 

Źródło.: Gmina Ustronie Morskie

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments