Wykaz kąpielisk 2021

Wójt Gminy Ustronie Morskie podaje do publicznej wiadomości projekt uchwały w sprawie wykazu kąpielisk na terenie Gminy Ustronie Morskie na rok 2021.

 

 

Z uwagi na konieczność podejmowania działań zmierzających do ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii, informujemy, że zapoznanie z dokumentacją sprawy możliwe jest tylko i wyłącznie po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu wizyty z pracownikiem prowadzącym sprawę (tel. 94 35 14 187, pok. nr 6). Kontakt z urzędem możliwy jest z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej (za pośrednictwem operatora pocztowego).

Uwagi i propozycje zmian do projektu uchwały mogą być wnoszone w terminie do 21 dni od dnia ogłoszenia obwieszczenia, w formie:

– pisemnej na adres: Urząd Gminy Ustronie Morskie, ul. Rolna 2, 78-111 Ustronie Morskie lub

– za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres: sekretariat@ustronie-morskie.pl z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym.

 

Projekt uchwały

Załącznik mapowy nr 1 Kąpielisko Sianożęty Radar 2021

Załącznik mapowy nr 2 Kąpielisko Sianożęty Neptun 2021

Załącznik mapowy nr 3 Kąpielisko Ustronie-Nadbrzeżna 2021

Załącznik mapowy nr 4 Kąpielisko Fregata 2021

Załącznik mapowy nr 5 Kąpielisko Ustronie-Centralna 2021

Załącznik mapowy nr 6 Kąpielisko Ustronie-Muszla 2021

 

 

 

Źródło.: Gmina Ustronie Morskie

Foto.: Archiwum

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments