Wstrząsające fakty w sprawie próby porwania i gwałtu na 11-latce z Rokosowa. 39-latek w areszcie [FILM]

Sąd Rejonowy w Koszalinie na wniosek koszalińskiej prokuratury zdecydował w piątek o zastosowaniu wobec 39-letniego Adam G. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Mężczyzna we wtorek siłą i przemocą chciał zaciągnąć do lasu i zgwałcić 11-latkę. Z informacji jakie posiadamy wynika, że miał ją również dusić. Dziewczynkę uratował czujny sąsiad, który przegonił zboczeńca.

Z informacji jakie posiadamy wynika, że 39-letni Adam G. pochodzi z Miastka. Pod koniec ubiegłego roku opuścił zakład karny, w którym odbywał karę bezwzględnego więzienia za gwałt! Mężczyzna został zatrzymany w noclegowni dla osób bezdomnych przy ulicy Mieszka I-go w Koszalinie.

Więcej o sprawie dowiecie się oglądając materiał z prokuratorem Ryszardem Gąsiorowskim, rzecznikiem Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

 

Wstrząsające fakty w sprawie próby porwania i gwałtu na 11-latce z Rokosowa

KoszalinInfo TV: Sąd Rejonowy w Koszalinie na wniosek koszalińskiej prokuratury zdecydował w piątek o zastosowaniu wobec 39-letniego Adama G. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. O wstrząsających szczegółach zdarzenia mówi prok. Ryszard Gąsiorowski z Prokuratury Okręgowej w Koszalinie. Czytaj więcej: https://koszalininfo.pl/wstrzasajace-fakty-w-sprawie-proby-porwania-i-gwaltu-na-11-latce-z-rokosowa-39-latek-w-areszcie-film/

Opublikowany przez KoszalinInfo.pl Piątek, 27 września 2019

 

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments