Wielkie sukcesy młodzieży z Kołobrzeskiego Towarzystwa Cyklistów

Ostatnie 10 dni należało do Kołobrzeskich młodzików! Mamy ogromne powody do dumy! Podczas 76 Tour de Pologne które odbywało się między 3 – 9 sierpnia 2019 zostały zorganizowane zawody Mini Tour de Pologne. Startowało w nim ponad 170 dzieci w kategorii młodzik.Najlepsi zawodnicy z całej europy ścigali się w wyścigach ze startu wspólnego w 5 etapach: w Krakowie, Katowicach, Zabrzu, Bielsko Białej i Kościelisku. Nasza zawodniczka Kornelia Braun sięgnęła po najwyższe trofeum tego prestiżowego wyścigu wygrywając klasyfikację generalną. Pozostali zawodnicy również dali ogromne powody do dumy plasując się kolejno:

Hania Boczkowska 17 miejsce
Oliwier Wrześniewski 18 miejsce
Pola Maciążek 20 miejsce
Nicola Pszczoła 32 miejsce

W drodze z Bukowiny Tatrzańskiej KTC Kołobrzeg zajechało do Gruczna, aby wziąć udział w X Międzynarodowym Kryterium Ulicznym – Nagroda Gruczna,Eliminacja do Mistrzostw Polski. W Kryterium Ulicznym dla Kobiet. W zawodach startowały ekipy z Rosji, Białorusi, Czech, Łotwy, Belgii, Słowacji i oczywiście z Polski. Nasi zawodnicy jak zawsze pokazali,że mają moc.

Na I miejscu w kategorii Młodziczka Kornelia Braun
Na V miejscu w kategorii Żak Olivier Serafin

Młodziczki:

Hania Boczkowska 11 miejsce
Pola Maciążek 15 miejsce
Nicola Pszcoła 18 miejsce

Młodziki:

Oliwier Wrześniewski 13 miejsce
Kacper Wójcicki 16 miejsce

 

 

Z Gruczna pojechali do Kijewa Królewskiego wystartować w MIĘDZYNARODOWYM WYŚCIGU KOLARSKIM – XIV MEMORIAŁ WOJCIECHA PADUCHA O PUCHAR WÓJTA GMINY KIJEWO KRÓLEWSKIE start wspólny KIJEWO KRÓLEWSKIE 11 SIERPNIA 2019 r. i znów mamy się czym pochwalić:

Młodziczki:

Kornelia Braun II miejsce
Hania Boczkowska V miejsce
Pola Maciążek VI miejsce

Młodziki:

Kacper Wójcicki 13 miejsce
Oliwier Wrześniewski 18 miejsce
Nicola Pszczoła 24 miejsce

KTC Kołobrzeg z dnia na dzień rośnie w siłę, zgrupowania w górach i ciężkie treningi pod okiem naszego trenera Igora Muraveva i jego pomocnika instruktora kolarstwa Jakuba Braun sprawiają, że nasi zawodnicy znani są już w całej Polsce i z każdym wyścigiem zajmują coraz wyższe lokaty. Mamy świadomość,że właśnie tu i teraz kształtujemy pokolenie przyszłych reprezentantów Polski, a być może nawet olimpijczyków. Powód do dumy naszego powiatu i całej jego społeczności.

Szkółka Kolarska KTC Kołobrzeg zaprasza do współpracy Firmy, Hotele, Przedsiębiorstwa, które chciałyby wesprzeć młodych sportowców.Jest to nie tylko ciekawa forma dotarcia do szerokiego grona odbiorców – sport to ogromne emocje, dzięki czemu obserwatorzy wydarzeń i kibice podświadomie lepiej zapamiętują loga i nazwy firm, które tym emocjom towarzyszą.Jesteśmy w fazie rozwoju, więc to niepowtarzalna okazja by wesprzeć intensywnie progressujący Klub i jego zawodników.

 

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments