Wicemistrzostwo UKS OPP Powiat Kołobrzeski

W miniony weekend młodzi siatkarze UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI rozgrywali turniej finałowy w Koszalinie w ramach Mistrzostw Województwa Młodzików.

 

 

Podopieczni Dariusza Cholki i Roberta Szpaka przystępowali do turnieju jako faworyci, mając na koncie komplet zwycięstw po etapie eliminacyjnym. W spotkaniach grupowych kołobrzeżanie zdecydowanie zwyciężyli w starciu z UKS LOLEK/AS TRZYNASTKA KOSZALIN (2:0) oraz STOCZNIA M&W DARŁOWO (2:0).

W dalszej fazie spotkań decydujących o ostatecznej klasyfikacji młodzicy OPP zwyciężyli z zespołem UKS OLIMPIJCZYK DRAWSKO POMORSKIE. Ostatnie spotkanie z UKS BRONEK KOSZALIN było meczem bezpośrednim o Mistrzostwo Województwa. Kołobrzeżanie trzykrotnie zwyciężyli w etapie ligowym z siatkarzami z Koszalina, ale tym razem musieli uznać wyższość swoich rywali. Siatkarze UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI wywalczyli więc wicemistrzostwo województwa i prawo do gry w rozgrywkach centralnych o Mistrzostwo Polski Młodzików.

Podopieczni Dariusza Cholki i Roberta Szpaka rywalizację na krajowym podwórku rozpoczną w dniach 9-11 kwietnia 2021 roku w Gdańsku. W turnieju uczestniczyć będą najlepsze zespoły z województw kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wraz z członkami Zarządu Powiatu w Kołobrzegu gratuluje całej drużynie zdobycia wicemistrzostwa i życzy kolejnych sukcesów siatkarskich.

 

 

 

Źródło.: Powiat Kołobrzeski

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments