Wesprzyjmy Agnieszkę w walce z agresywnym przeciwnikiem!

Wesprzyjmy Agnieszkę w walce z agresywnym przeciwnikiem.

Agnieszka mieszka w Białogardzie, ma 43 lata i jest samotnie wychowującą mamą dwójki dorastających dzieci . Od wielu lat opiekuje się niepełnosprawnym mężem. Teraz sama potrzebuje pomocy.

W 2015 roku, z niepokojącymi objawami, Agnieszka udała się do swojego lekarza prowadzącego wykonać kontrolną cytologię . Niestety ,wyniki wskazywały na nowotwór. Została więc skierowana na serię różnych badań . Jednym z nich było badanie histopatologiczne polegające na pobraniu oraz przebadaniu pod mikroskopem materiału tkankowego. Diagnoza była jednoznaczna -nieoperacyjny rak szyjki macicy. Od tego momentu rozpoczęła się walka o jej zdrowie. Wdrożono chemioterapię, radioterapię oraz brachyterapię. Leczenie przyniosło skutki. Agnieszka znów zaczęła cieszyć się życiem.

Niestety, jej spokój i szczęście nie trwały zbyt długo. W 2019 roku rak powrócił ze zdwojoną siłą. Diagnoza – przerzuty RSM do płuc i śródpiersia. Rak nieoperacyjny.

Niebawem Aga rozpoczyna co trzytygodniową ,trwającą od 4 do 5 dni , chemioterapię.

Pomóżmy Agnieszce wrócić do zdrowia . Fundusze zbierane są przede wszystkim na dojazdy, życie codzienne ,leczenie, leki wspomagające leczenie oraz środki odżywcze.

Liczy się każda złotówka. Wesprzyj Agnieszkę poprzez wpłatę darowizny na tej stronie.

 

Fot. zrzutka.pl

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments