Wciąż za szybko. Kierowcy przekroczyli dopuszczalną prędkość, stracili prawo jazdy

Drugi weekend października już za nami. Mimo iż po piętach depcze nam jesień, pogoda nie daje powodów do narzekania. Wczoraj policjanci z kołobrzeskiej drogówki zatrzymali uprawnienia 3 kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość, jadąc w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h szybciej niż pozwalają na to przepisy. Cała trójka kierowców ukarana została mandatami karnymi oraz zmuszona będzie przez trzy miesiące powstrzymać się od kierowania pojazdami.

 

Wczoraj policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali uprawnienia 3 kierowcom, którzy poruszając się drogami powiatu kołobrzeskiego w obszarze zabudowanym, przekroczyli dopuszczalną prędkość, jadąc o ponad 50 km/h szybciej, niż zezwalają na to przepisy.

 

Zaledwie kilka minut po godzinie 10.00 trzymiesięczne „wakacje” od kierowania pojazdami zapewnił sobie 32- latek, który obszar zabudowany pokonywał z prędkością 130 km/h.

 

Kolejny z kierowców to 52-letni mężczyzny podróżujący mercedesem z prędkością 123 km/h. Ostatnim z „szybkich” kierowców okazał się 21- latek. Mężczyzna swoim renault poruszał się z prędkością 63 km/h szybciej niż pozwalała mu „pięćdziesiątka”.

We wszystkich opisanych przypadkach policjanci zatrzymali kierującym uprawnienia na okres trzech miesięcy i ukarali ich mandatami karnymi.

 

 

Foto.: Archiwum

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments