Warsztaty wokalne w Zieleniewie [FOTO]

19 lutego w świetlicy w Zieleniewie odbyły się warsztaty wokalne i prelekcja dla dzieci pt.: „ Spełniaj Swoje Marzenia” prowadzone przez, pochodzącą z Charzyna, uzdolnioną Karolinę Żuk – wokalistkę, aktorkę i trenerkę wokalną.

 

Byłą uczestniczką programów „ The Voice of Poland” oraz „Bitwa na głosy”. Występuje w zespole „Ich Troje”. Obecnie ma swoje Prywatne Studio w Warszawie, gdzie udziela lekcji śpiewu, naucza emisji głosu i podstaw dykcji.

Na zajęciach poruszony został temat, że warto walczyć o siebie i swoje marzenia. Zajęcia rozpoczęły się od krótkiej piosenki zapoznawczej, podczas której każdy się przedstawiał. Potem Karolina Żuk opowiedziała trochę o sobie, jednocześnie cały czas utrzymując dialog z dziećmi. Wszyscy byli zafascynowani jej opowieściami jak jest za kulisami takich programów jak „The Voice of Poland”. Potem poprosiła każdego z uczestników o stworzenie swojej „mapy marzeń”, czyli po prostu opisania i pokazania co chcieliby osiągnąć. Ale oprócz prelekcji były też warsztaty wokalne. Wszyscy mogli nauczyć się tak ciekawych rzeczy jak różne techniki oddychania lub właściwa emisja głosu.

 

 

Zajęcia finansowane są w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

Fot. Gmina Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments