VII Kołobrzeski Dogtrekking

Fit2Dogs, Wilcza Ostoja, DogPoint Szkoła dla Psów, Stowarzyszenie Husosky oraz Ratownictwo PARAMEDIC zapraszają na VII Kołobrzeski Dogtrekking! 09.06.2019 (niedziela), Kądzielno. Trasa SHORT (12km) oraz trasa LONG (18km). Koszt: 20 zł / osoba.

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII już edycji Kołobrzeskiego Dogtrekkingu! Tym razem swoich sił spróbujemy na terenach lasów leżących w okolicy jeziora w Dargocicach. Tam też będzie punkt zbiórki. Dla obu kategorii przewidziane są 3 pierwsze miejsca na podium, a każdy z uczestników otrzyma medal!

Dogtrekking to bieg z psem na orientację- impreza dla każdego, kto ma ochotę wyjść na spacer z psem, pooddychać świeżym powietrzem i dodać do tego nutkę sportowej rywalizacji. Żeby wziąć udział w Dogtrekkingu nie trzeba być sportowcem – wystarczą chęci, pies i wygodne obuwie sportowe. Każdy pokonuje dystans we własnym tempie. Bieg odbędzie się w pięknych okolicznościach przyrody, w gronie wspaniałych ludzi, zwolenników aktywnego spędzania czasu z psem. Gwarantujemy atmosferę zdrowej rywalizacji! Cała zabawa polega na tym, żeby odnaleźć wszystkie punkty kontrolne ukryte na trasie i z ich kompletem zgłosić się na mecie. Wygrywa ten, kto pierwszy dotrze na metę!

Po skończonej trasie, ognisko dla wszystkich w nagrodę za ciężką pracę! (kiełbaski, wege szaszłyki, chleb, ciasto, napoje). W imprezie może wziąć udział naprawdę każdy. Nie ma ograniczeń co do wielkości czy rasy psa. Udział w Dogtrekkingu zapewnia świetną zabawę na świeżym powietrzu, dostarcza wielu emocji, korzystnie wpływa na kondycję fizyczną, umożliwia kontakt z przyrodą, a przede wszystkim wzmacnia więź pomiędzy człowiekiem a psem. Zabierz ze sobą rodzinę, znajomych, sąsiadów i dołączcie do nas!

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments