Usłyszał zarzut za włamania, kradzieże i uszkodzenie mienia

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu ustalili i zatrzymali sprawcę włamań , kradzieży i uszkodzenia mienia. Mężczyzna swój przestępczy proceder prowadziło od listopada ubiegłego roku. Straty jakie spowodował szacuje się na ponad 6 tys. zł.

Pierwsze włamanie miało miejsce w listopadzie ubiegłego roku . Sprawca włamał się do sklepu meblowego . Następnie w grudniu wszedł wyważając drzwi wejściowe do salonu fryzjerskiego. Dwukrotnie włamywał się do garaży przy ulicy Kasprowicza . W lutym natomiast wszedł do otwartego mieszkania skąd ukradł portfel z dokumentami i pieniędzmi. Policjanci pracujący nad sprawą wpadli na trop sprawcy. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec Kołobrzegu. Dobrze znany policjantom za wcześniejsze przestępstwa przeciwko mieniu.

Dzięki zebranemu materiałowi procesowemu mężczyznę zatrzymano i przedstawiono łącznie sześć zarzutów. Za włamania , kradzieże i uszkodzenia mienia. Wartość start jaką łącznie wycenili pokrzywdzeni to kwota ponad 6 tysięcy złotych.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments