Uroczysta zbiórka z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka

W czwartek 13 maja 2021 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu odbyła się uroczysta zbiórka z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Strażaka.

 

 

4 maja obchodzony był Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji w kołobrzeskiej Komendzie Powiatowej PSP przeprowadzona została uroczysta zbiórka, podczas której komendant st. bryg. mgr inż. Krzysztof Makowski wręczył strażakom wyróżnienia, odznaczenia i awanse zawodowe. Z powodu obostrzeń liczba gości została ograniczona. Obecni na uroczystości byli m.in.: Poseł na Sejm Czesław Hoc, komendant wojewódzki PSP w Szczecinie st.bryg. mgr inż. Jarosław Tomczyk, starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz zastępca prezydenta do spraw społecznych Ilona Grędas-Wójtowicz.

Podczas obchodów starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wyróżnił jednego ze strażaków za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. List gratulacyjny wraz z upominkiem odebrał st. str. Tomasz Michałko – młodszy ratownik z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Wszystkim strażakom życzymy, by wykonywana służba była źródłem dumy i satysfakcji, a wszystkie plany zarówno zawodowe, jak i osobiste, doczekały się realizacji i spełnienia. Niech Św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności.

 

 

 

Źródło.: Powiat Kołobrzeski

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments