Uratowali młodego mężczyznę

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Dygowie uratowali mężczyznę, który usiłował popełnić samobójstwo. Mundurowi przywrócili funkcje życiowe 30- latkowi.

Dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie od kobiety, który oświadczyła, że jej konkubent chce popełnić samobójstwo. Informacja natychmiast przekazana została będącemu najbliżej zdarzenia patrolowi z posterunku Policji w Dygowie.
Mundurowi mł. asp. Rafał Motała – dzielnicowy z Posterunku Policji w Dygowie oraz st. sierż. Paweł Stachowiak z Ogniwa Patrolowego, którzy dotarli we wskazane miejsce na polnej drodze zauważyli leżącego mężczyznę.

Funkcjonariusze ustalili, że chwilę wcześniej przed ich przybyciem 30 -latek został odcięty z pętli przez sąsiada. Mężczyzna nie oddychał , nie był wyczuwalny puls.
Policjanci przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Po kilki minutach mężczyźnie wróciły funkcje życiowe. Na miejsce dotarła również załoga pogotowia, która zabrał oddychającego lecz nieprzytomnego mężczyznę do szpitala w Gryficach.
Szybka i sprawna reakcja funkcjonariuszy zapobiegła tragedii.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments