UKS Dąbek Tychowo vs MKP KOTWICA Kołobrzeg 2:0

Ogromne brawa należą się zespołowi MŁODZIKA D1 gr.3 (powiatowa). Chłopcy po mimo iż na mecz ligowy musieli udać się w bardzo “okrojonym” składzie.

 

Dysponowaliśmy tylko 2 rezerwowymi zawodnikami z pola plus bramkarz. Chłopcy pokazali ogromne zaangażowanie oraz serce do waliki o każdy kawałeczek boiska.

Może rywal nie zajmuje najwyższej lokaty w tabeli, ale jednak posiadał w składzie większość zawodników z rocznika 2008 ( na 14-stu 10-ciu to rocznik 2008,pozostali 4 z rocznika 2009).

Nasz zespół oparty był generalnie na zawodnikach z rocznika 2010/2009 plus tylko dwóch z rocznika 2008. Zatem jak widać nie mieli łatwo.

Pokazali jednak kilka bardzo fajnych akcji i tylko brak doświadczenia i spokoju w sytuacjach podbramkowych uchronił przeciwnika od utraty gola.

Wypracowaliśmy sobie aż 4 sytuacje “sam na sam” z bramkarzem i kilka jeszcze bardzo dogodnych sytuacji strzeleckich.

Chłopcy przez cały mecz dążyli do uzyskania przynajmniej wyrównania po bardzo pechowo straconej bramce w 11 minucie spotkania.

Ambitna walka trwała do ostatniego gwizdka arbitra. Kiedy w samej końcówce doliczonego czasu gry całym zespołem ponownie zaatakowaliśmy (wypracowując sobie przynajmniej dwie sytuacje strzeleckie).

Przeciwnik po udanej kontrze zdobył drugą bramkę przypieczętowując swoją wygraną.

WIELKIE BRAWA!
SKŁAD: WOŹNIAK JACEK, MAKSYMILIAN WOŹNIAK, KACPER SZALIŃSKI, WOJCIECH SMAGIEŁ, ALAN KUCHARCZYK, BŁAŻEJ KOLASA, SEBASTIAN SZULC, OSKAR MIOTKE, JACEK MAJCHRZAK, MAKSYMILIAN ARENDT, JAKUB SZUFEL, TRISTAN DOWNAROWICZ.

 

Tekst.: Mirosław Czuryło

Foto: Tomasz Kolasa

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments