Trzymetrowy rekin w Darłówku. Oceanarium 3D [FOTO]

Na szczęście można go spotkać nie w naszym morzu tylko w nowym OCEANARIUM STEREO-VISION.

 

Od początku lipca Darłówko ma nową niesamowitą atrakcję dla mieszkańców i turystów – największe w Polsce i prawdopodobnie w Europie plenerowe Oceanarium 3D – StereoVision3D Aquapark na terenie parku linowego przy ul. Józefa Conrada Darłówko Wschodnie.

W tym trójwymiarowym oceanarium przez specjalne stereo-okulary można zobaczyć jak żywe rekiny naturalnej wielkości, 300-kilogramową płaszczkę, ośmiornicę olbrzymią, ryby głębinowe, a także morskie potwory żyjące 200 milionów lat temu w czasach dinozaurów.
Niektóre ze wspomnianych prehistorycznych zwierząt żyły na terenie Polski – jak na przykład siedmiometrowa ryba pancerna o ogromnych szczękach, której szkielet znaleziono koło Łagowa w rejonie Gór Świętokrzyskich.
W stereo-vision 3D aquaparku możemy temu świętokrzyskiemu potworowi spojrzeć prosto w oczy i przeżyć. Wrażenia w okularach 3D są niesamowite.

To atrakcja nie tylko dla młodzieży ale i dorosłych, bo każdy prezentowany w Oceanarium 3D gatunek jest szczegółowo opisany i można się dowiedzieć mnóstwa ciekawostek – choćby tego, że liczba ludzi pożartych przez rekiny ludojady jest kilkakrotnie mniejsza od liczby rekinów zjedzonych przez ludzi.

Twórcą projektu stereo-vision 3D aquaparku jest polski artysta Marek Saenderski, który w 2015-tym roku zrealizował w Berlinie największą wystawę fotografii 3D i sztuki na świecie, odwiedzoną przez ponad 66 tysięcy gości.

Stereo Vision 3D Aquapark zaprasza widzów codziennie w godzinach 10:00 do 19:00. Zakup wejściówek w kasie Parku Linowego. Dla uczestników rejsów galeonami z darłowskiego portu specjalne kupony rabatowe.

 

Film o nowej atrakcji można zobaczyć: TUTAJ

Strona oceanarium stereo-vision na Facebooku: TUTAJ

 

 

 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments