Tragiczny wypadek na drodze Koszalin – Kołobrzeg. Dwie ofiary! [FOTO]

W niedzielę, 28 lipca po godzinie 3. rano na drodze krajowej nr 11 między Koszalinem a Ustroniem Morskim na wysokości miejscowości Gwizd doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

– Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś w nocy na DK11 w rejonie miejscowości Gwizd. Kierujący pojazdem Alfa Romeo z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu następnie uderzył w przydrożne drzewo. Śmierć na miejscu poniósł kierowca oraz pasażerka – informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu.

Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci z drogówki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca alfy stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego pojazd zjechał z drogi, uderzył w drzewo i dachował. Dwie osoby zginęły!

 

– Dzisiaj o godzinie 3:21 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na DK11 pomiędzy Ustroniem Morskim a Tymieniem. Samochód marki Alfa Romeo wypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował. W środku znajdowały się 2 osoby. Niestety nie przeżyły wypadku. Na miejscu działaliśmy z JRG Kołobrzeg, JRG Koszalin i OSP Dobrzyca – informują strażacy z OSP Ustronie Morskie.

Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Ustroniu Morskim/Policja Kołobrzeg

 

 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments