Teatr Roadway “Apokalipsa”

Pracownia Teatralna “mot.22” Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu prowadzona przez Adama Frankiewicza zaprasza na premierę pierwszego odcinka serialu teatralnego “Roadway” pt. “Apokalipsa” inspirowanego kinem drogi, twórczością Jima Jarmuscha i literaturą Jacka Kerouaca.

 

Napisany przez samych twórców, stworzony na potrzeby każdego z nich. Bohaterzy serialu zostają zmuszeni do pozostawienia swojego dotychczasowego życia. Za kierownicą, jako pasażerowie, duchy, abstrakcyjne byty, odkrywają nową przestrzeń do rozmowy. Jadąc przed siebie bez celu, w stronę nocnej pustki, po bezkresnych drogach, uciekają przed nadciągającą apokalipsą. Znajdując przy tym przestrzeń do dyskusji. Zbierają się w sobie by zrozumieć chodź skrawek samych siebie, niespełnionych miłości, odkrywanych pasji i dotkliwego cierpienia. “Nasze istnienie jest przelotne jak jesienne chmury.” – mówi jedna z postaci dramatu.

Trudna i melancholijna droga pokazuję nas w lustrze jako osoby małe i potrzebujące czułości, posiadające siłę by zbiec, lecz potrzebujące wsparcia i innych.

 

 

 

 Informacja o cenie

Wstęp bezpłatny / ograniczona liczba miejsc (wejściówki do odebrania w kasie RCK / Ul.Solna 1)

 Miejsce wydarzenia

Regionalne Centrum Kultury
ul. Solna 1
Kołobrzeg, 78-100

 

Źródło, Fot. RCK Kołobrzeg 

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments