“Światełko do nieba” dla Jurka Owsiaka

W najbliższą niedzielę na kołobrzeskim placu ratuszowym odbędzie się “Światełko do Nieba” dla Jurka Owsiaka. Akcję organizują pracownicy kołobrzeskiej służby zdrowia. – Przyjdźmy wszyscy z lampionami, ze świecami, podziękować i dać wsparcie człowiekowi, który tak wiele dla nas wszystkich zrobił – zapraszają lekarze.

Pomoc WOŚP-u jest nieoceniona – mówi Małgorzata Magierowska – Płocharska, ordynator oddziału neonatologicznego kołobrzeskiej placówki i jedna z organizatorek akcji. Lekarka opiera się na liczbach; ponad 90 procent sprzętu na oddziale dla nowo narodzonych dzieci zostało zakupionych przez tę fundację. – Bez WOŚP-u nie mogłabym pracować – dodaje.

Podobnie uważają pozostali pracownicy szpitala. – Są z nami lekarze, pielęgniarki, położne. Wszyscy chcemy podziękować i wspomóc w tych trudnych chwilach Jurka Owsiaka. Chcielibyśmy, aby wrócił na stanowisko szefa fundacji – mówi pani doktor. Organizatorzy podkreślają, że akcja jest spontaniczna i całkowicie apolityczna. Zapraszają wszystkich mieszkańców Kołobrzegu. – Chcemy, aby było radośnie, aby było jak najwięcej ludzi. To ma być podziękowanie za te 27 lat pięknej pracy – dodają.

Przypominamy: “Światełko do Nieba” dla Jurka Owsiaka – 20 stycznia (niedziela) o godzinie 20 na placu ratuszowym.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments