Swan Dance na Ogólnopolskim Turnieju „Mistrz Tańca”

W sobotę 19 czerwca 2021 roku w Szczenurzy odbył się stacjonarnie XI Ogólnopolski Turniej solistów, duetów i mini formacji „Mistrz Tańca”, w którym udział wzięła grupa taneczna Swan Dance, działająca w Ognisku Pracy Pozaszkolnej.

 

 

Ten turniej to ostatnie stacjonarne zmagania taneczne tego sezonu i kolejny pokaz możliwości kołobrzeskich tancerek, które wróciły z pokaźną ilością medali. Jury w składzie Marta Czyż, Roko Łuczak oraz Kamil Fabich oceniało kilkuset tancerzy z całego kraju. Swan Dance, prowadzone przez Martę Herbowską, zajęło następujące miejsca:

Julia Kulbicka – I miejsce impro solo współczesny do 7 lat

Julia Kulbicka – I miejsce jazz dance impro do 7 lat

Maja Machut – I miejsce t. współczesny impro solo 12-13 lat

Maja Machut – I miejsce jazz dance solo 12-13 lat

Maja Machut – I miejsce jazz dance impro solo 12-13 lat

Hanna Otrębska – I miejsce impro współczesny solo 8-9 lat

Hanna Otrębska – I miejsce jazz dance impro solo 8-9 lat

Maria Murek – I miejsce solo inne formy 12-13 lat

Emma Niewiadomska i Róża Łysko – I miejsce duety jazz dance 8-9 lat

Oliwia Maciejewska i Maria Murek – I miejsce t. współczesny duety 12-13 lat

Swan Dance mini – II miejsce – mini formacje 8-9 lat

Swan Dance mix – II miejsce – mini formacje 12-13 lat

Hanna Otrębska – II miejsce solo t.wspolczesny 8-9 lat

Julia Kulbicka – II miejsce solo inne formy tanca do 7 lat

Gabrysia Wojarska – II miejsce jazz dance impro do 7 lat

Maria Murek – II miejsce t. współczesny impro solo 12-13 lat

Maria Murek – II miejsce jazz dance impro solo 12-13 lat

Maja Machut – II miejsce solo współczesny 12-13 lat

Hania Otrębska i Maja Majcher – II miejsce duety jazz dance 10-11 lat

Zuzanna Stąpor i Oliwia Łącka – II miejsce duety 14-15 lat

Gabrysia Wojarska – III miejsce impro solo współczesny do 7 lat

Maja Majcher – III miejsce jazz dance solo 10-11 lat

Maja Majcher – III miejsce inne formy solo 10-11 lat

Maria Murek – III miejsce solo współczesny 12-13 lat

Amelia Skubisz i Weronika Wajda – III miejsce duety t. współczesny 10-11 lat

Julia Kulbicka i Lena Jania – III miejsce duety inne formy 8-9 lat

Zuzanna Niewiarowska i Nikola Pączek – III miejsce duety inne formy 10-13 lat

Matylda Wachowska – IV miejsce impro solo współczesny do 7 lat

Amelia Skubisz – IV miejsce jazz dance solo 10-11 lat

Maria Murek – IV miejsce jazz dance solo 12-13 lat

Matylda Wachowska – V miejsce inne formy tańca solo do 7 lat

Róża Łysko – V miejsce jazz dance impro 8-9 lat

Amelia Skubisz – V miejsce jazz dance impro 10-11 lat

Oliwia Maciejewska – V miejsce impro solo współczesny 12-13 lat

Amelia Skubisz – VI miejsce solo t.współczesny 10-11 lat

Lena Jania – VI miejsce inne formy 8-9 lat

Weronika Wajda – VII miejsce jazz dance solo 12-13 lat

Maja Majcher – VIII miejsce solo t.współczesny 10-11 lat

Róża Łysko – VIII miejsce inne formy 8-9 lat

Natalia Kanas – VIII miejsce jazz dance impro solo 12-13 lat

Zosia Nikel – VIII miejsce solo współczesny 12-13 lat

Ola Borodziuk – VIII miejsce solo współczesny 12-13 lat

Oliwia Łącka – VIII miejsce t. współczesny solo 14-15 lat

Lena Rodak – IX miejsce inne formy 8-9 lat

 

 

 

Źródło.: Powiat Kołobrzeski

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments