Sukces Mechaników!

Wielki sukces uczniów z klasy III B Branżowej Szkoły I Stopnia (oddziały zasadniczej szkoły zawodowej) uczących się zawodu mechanik pojazdów samochodowych!

Jako jedyni z województwa zachodniopomorskiego zakwalifikowali się do finałowej 30-tki kategorii MŁODY MECHANIK 2019 VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. I to na wysokich pozycjach w pierwszej dziesiątce! Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są Międzynarodowe Targi Poznańskie i Fundacja Cooperatio, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej. Głównym partnerem Mistrzostw jest ExxonMobil – inicjator kategorii Młody Mechanik. Kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych patronują firma Kramp, producent ciągników i maszyn rolniczych John Deere, największy w Polsce miesięcznik rolniczy TOP AGRAR oraz nowy magazyn rolniczy Profi.

Do tegorocznej edycji konkursu przystąpiła rekordowa liczba drużyn – 893. Tym bardziej wynik naszych dwóch teamów robi wrażenie. Dwie nasze drużyny: Vag Team – Dawid Sismut, Marcin Kapela i Custom Garage – Rafał Popiołek, Dawid Wróbel będą rywalizowały pod koniec marca z drużynami z całej Polski podczas poznańskiego Motor Show 2019.

Jak informują Organizatorzy walka, była bardzo zacięta, a w przypadku kilku zespołów o jednakowej minimalnej liczbie punktów o awansie decydował czas przesłania odpowiedzi, o zakwalifikowaniu się do finału zadecydowały ostatecznie sekundy!

Finał już 28 marca 2019 roku na Poznań Motor Show 2019!

Panowie, trzymamy kciuki!!!

Fot. Powiat Kołobrzeski

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments