Stypendia i nagrody artystyczne za rok 2020

Zgodnie z Uchwałą Nr XIV/178/19 Rady Miasta Kołobrzeg z dnia 2 października 2019 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania stypendiów artystycznych i dorocznych nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury do 15 listopada 2020 r. trwa nabór wniosków o przyznanie stypendiów i nagród artystycznych za uzyskane osiągnięcia w roku 2020.

 

Wnioski należy składać w skrzynce oddawczej na dokumenty znajdującej się na parterze przy wejściu głównym do budynku Urzędu Miasta Kołobrzeg przy ul. Ratuszowej 13 lub przesłać je pocztą na adres Urzędu Miasta Kołobrzeg.

Jednocześnie przypominamy, że osoby, które otrzymały stypendia artystyczne za osiągnięcia w roku 2019, zobowiązane są do złożenia sprawozdania z realizacji programu stypendium Prezydenta Miasta Kołobrzeg do 15 stycznia 2021 r.

Wszystkie potrzebne dokumenty znajdują się na stronie internetowej Miasta Kołobrzeg w BIP w zakładce „Organizacje pozarządowe” pod hasłem „Nagrody i stypendia” w: Doroczne Nagrody Prezydenta Miasta Kołobrzeg za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury dla przedstawicieli kołobrzeskiego środowiska kulturalnego.

 

Źródło.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments