Spotkanie Biznesowe Sensation Kotwicy Kołobrzeg

8 kwietnia o godzinie 12:00 w Hotelu Leda odbędzie się pierwsze spotkanie biznesowe Sensation Kotwicy Kołobrzeg, które będzie całkowicie darmowe.

 

 

Cykliczne comiesięczne spotkania mają przede wszystkim pomóc firmom w zdobywaniu kontaktów biznesowych, rozwoju poprzez wykłady z dziedzin marketingu i finansów, a także promowanie i kreowanie marki swojej firmy. Jako grupa przedsiębiorców oraz klub sportowy nie będziemy zapominać o potrzebujących poprzez wspólne działania charytatywne. Dużą wagę przykładać będziemy na integrację podczas naszych meczów na strefie VIP oraz dodatkowych spotkaniach integracyjnych.

Naszym celem jest pozyskiwanie na każde spotkanie nowych firm z całej polski, które będą dawały pewność nowych kontaktów i potencjalnych klientów. Na pierwszym spotkaniu odbędzie się losowanie reklamy na bandach ledowych w postaci 24 spotów 15-sekundowych, a każda firma otrzyma podwójne zaproszenie na strefę VIP na jedno z kolejnych dwóch najbliższych meczów Kotwicy na hali Milenium. Wasze zdanie i oczekiwania co do wyglądu naszych spotkań są dla nas najważniejsze, dlatego przeprowadzimy ankietę, na której każdy będzie mógł podzielić się z nami oczekiwaniami i pomysłami związanymi z naszym projektem.

Na fanpage’u na Facebook’u utworzona zostanie zamknięta grupa gdzie uczestnicy naszych spotkań będą mogli kontaktować się szybko w dowolnym czasie np. pomagając sobie przy rozwiązaniu różnego rodzaju problemów lub przekazywać kontakty.

Osoby zainteresowane lub chcące zapisać się na spotkanie prosimy o kontakt z Rafałem Osińskim pod numerem 783 800 935 lub mailowo marketing@kotwica50.kolobrzeg.pl.

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments