Spektakl dla dzieci “Dom wariatów”

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na spektakl online “Dom wariatów” w wykonaniu Teatru Wariate.

 

 

Premiera 7.01.2021, godz.14.00. na kanale youtube.pl (Regionalne Centrum Kultury) oraz na fb(Regionalne Centrum Kultury). Spektakl będzie dostępny tylko w dniu premiery. Spektakl dla dzieci od 4 lat.

 

W pewnym domowym laboratorium ekscentryczny Profesor Eugeniusz od lat próbuje stworzyć wynalazek swojego życia. We wszystkich szalonych próbach wiernie asystuje mu gosposia Zofia. Po kolejnej naukowej porażce Profesor postanawia wyhodować Sztuczną Inteligencję, czyli Mózg. Chce wydobyć z niego esencję – Eliksir Mądrości, dzięki któremu umysł Profesora zabłyśnie genialną inwencją twórczą. Jednak zadanie wcale nie jest łatwe. Na nic się nawet zdaje użycie starego wynalazku Profesora – Wielofunkcyjnego Robota Kuchennego „Alberta”. Czy uda im się osiągnąć upragniony cel? „Dom wariatów” próbuje zachęcić młodych widzów do twórczych poszukiwań. Nie brak w nim tytułowego wariactwa, ale i refleksji nad tym, co w życiu najważniejsze. To zabawny, ekspresyjny spektakl o geniuszu drzemiącym w każdym z nas… Spektakl dla dzieci od 4 lat. Czas: 43 minuty.

 

 

Źródło.: RCK Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments