Słodki Wawel Truck podbił serca mieszkańców Ustronia Morskiego [FOTO]

Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, aplikacji i gier oraz mnóstwa innych atrakcji odwiedziła w ostatnią środę w ramach akcji “Kino na leżakach” Ustronie Morskie. 7 lipca na Parkingu przy Aquaparku – za sprawą Wawel Trucka nie brakowało atrakcji i odwiedzających.

 

Każdy miał możliwość wejścia do wnętrza wyjątkowego pojazdu i odkrycia mobilnej strefy zabaw oraz słodkiego świata marki. Wydarzenie odbyło się przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych.
Dla fanów słodkości i zabawy marka Wawel przygotowała coś naprawdę wyjątkowego – pierwszą interaktywną ciężarówkę, która po ponad rocznej przerwie rozpoczęła swój cykl wizyt w kolejnych polskich miejscowościach. Moc atrakcji, niezapomniana zabawa i słodycze na wyciągnięcie ręki – tak w skrócie można opisać wizytę Wawel Trucka w Ustroniu Morskim.
Podróż po wnętrzu Wawel Trucka była niezapomnianą przygodą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ciężarówka zaskakiwała odwiedzających nie tylko swoim magicznym wnętrzem, pełnym interaktywnych gier i aplikacji, ale także specjalną strefą zabaw, która mieściła się przed pojazdem. O najlepszą atmosferę dbały hostessy i animatorzy. Każda wizyta w Wawel Trucku kończyła się w słodkiej strefie, w której można było skomponować swój miks ulubionych słodyczy. Wawel Truck działa zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi – jego wnętrze zostało wyposażone m.in. w płyny do dezynfekcji oraz rękawiczki jednorazowe.

Wawel Truck można jeszcze złapać na trasie!
Przebieg wydarzeń towarzyszących trasie można śledzić na oficjalnych kontach marki Wawel na Facebooku i Instagramie.

 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments