Skrzaty zdominowały podium

Na stadionie Gwardii Koszalin odbył się turniej piłki nożnej dla rocznika 2013 i młodszych, w którym udział wzięły 2 zespoły MKP Kotwica Kołobrzeg. Podczas zmagań oba nasze zespoły rozegrały po 8 meczów, licząc fazę grupową i mistrzowską.

Do tej ostatniej awansowały 2 najlepsze drużyny z każdej grupy i jako 5 – zespół z najlepszym dorobkiem punktowym. Nasze zespoły w fazie grupowej wygrały wszystkie swoje mecze, awansując do mistrzowskiej – z pierwszych miejsc.

W kolejnej również wygraliśmy wszystkie mecze i tylko w bratobójczym spotkaniu po bardzo wyrównanym meczu jeden zespół doznał porażki. I tak drużyny MKP Kotwica Kołobrzeg wygrały turniej, zajmując 1 i 2 miejsce.

W turnieju udział wzięły zespoły: Gwardia Koszalin I i II, AP Szczecinek I i II, Bałtyk Koszalin, Szakale Świeszyno, FA Koszalin, Brazylian Soccer, MKP Kotwica I i II.

Zespoły MKP Kotwica reprezentowali: Sebastian Figurski, Aleksander Gawęda, Mariusz Ochnio, Kacper Piotrowski, Bruno Remplewicz, Henryk Romanowski, Julian Smagieł, Maksymilian Wachowski. Trener Maciej Wachowski.

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments