Sklepowy złodziej w rękach policji

Kołobrzescy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież okularów. Mężczyzna został zatrzymany chwilę po tym, jak dokonał kradzieży alkoholu w jednym z kołobrzeskich marketów. Wartość skradzionego mienia to ponad 600 złotych. Za popełniony czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego podjęli czynności służbowe wobec ujętego przez ochronę sklepu 40-latka z Kołobrzegu. Mężczyzna dokonał kradzieży wódki. Ochrona sklepu rozpoznała, iż ten sam sprawca kilka dni wcześniej ukradł butelkę spirytusu. W trakcie legitymowania sklepowego złodzieja policjanci zwrócili uwagę na posiadane przez mężczyznę okulary. Czterdziestolatek nie miał rachunku potwierdzającego ich zakup, a dalsze czynności funkcjonariuszy wykazały, że ukradł je chwilę wcześniej. Wartość strat, jaką wyceniono w sklepie optycznym to kwota ponad 600 zł.
Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut kradzieży mienia, za który grozi mu kara do 5 lat więzienia. O jego dalszym losie będzie decydował sąd.

 

 

Foto.: Archiwum

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments