Skiba i literacki stand- up w Kołobrzegu

19.01.2020 r. o godzinie 18:00 zapraszamy Was na niezwykły Stand Up w wykonaniu jednej z najbarwniejszych postaci polskiego rock&rolla! Skiba w niepowtarzalnym one man show zabierze Was w pełną anegdot podróż na backstage swojego życia, w którym splatają się wszystkie gatunki filmowe i literackie – od romansu, przez film drogi, po erotyk i horror z lekką dawką moralnego niepokoju – z przerwą na reklamę i uzupełnienie płynów.

Ćwiczcie mięśnie brzucha – znakomita zabawa gwarantowana!

Pretekstem do tego wydarzenia jest opasła autobiografia Skiby. Grubsza od biografii Bruce’a Dickinsona i zespołu Pink Floyd. Prawdopodobnie dlatego jest tak gruba, że nie napisał jej sam – pomogli mu w tym wcale nie szczupli panowie z Forever Young Books, czyli Jakub Jabłonka i Paweł Łęczuk.

Krzysztof Grabowski z Dezertera napisał o książce, że to “niezła przygodówka”. Na miejscu będziecie mogli zakupić książki, zdobyć pamiątkowy wpis i… negocjować ze Skibą, co jeszcze. Kto wie, może w ten sposób uda się Wam przedłużyć wieczór w neverending stand up? Warto spróbować 🙂

Krzysztof Skiba w swojej autobiografii rozśmiesza, edukuje i puszcza oko do czytelnika, a przede wszystkim zabiera nas w niezwykłą podróż na backstage swojego życia. Opowiada o udanym dzieciństwie, działalności konspiracyjnej, więzieniu, do którego trafił w latach 80., kulisach działalności Big Cyca i polskiego show-biznesu czy powstawaniu legendarnego Lalamido.

 

Jest rozrywkowo i politycznie. Latają kamienie i ulotki. Unosi się gaz nad niespokojnymi ulicami i na scenie podczas koncertu. Tysiące ludzi skanduje hasła na demonstracji przeciwko władzy, ale też świetnie bawią się, śpiewając przeboje Big Cyca

Autobiografię łobuza czytajcie, jak chcecie, od początku, od środka lub wspak, bo kolejne rozdziały są jak puzzle, które ktoś porozrzucał na nie zawsze miękkim dywanie rock and rolla.

Skiba to człowiek niepokorny, wyłamujący się wszelkim stereotypom. Jaki jest naprawdę?

Bilety w przedsprzedaży 35 zł, w dniu imprezy 45 zł do nabycia w Centrali. Ilość miejsc ograniczona!

 

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments