Show z prawdziwymi Gwiazdami Światowej Iluzji w Amfiteatrze

Nasz Patronat/ 13-14-15 sierpnia w koszalińskim Amfiteatrze odbędzie się cykl wspaniałych imprez i koncertów. To będzie wyjątkowo rozrywkowy weekend w Koszalinie. Pierwszego dnia zapraszamy na spotkanie z prawdziwymi Gwiazdami Światowej Iluzji.

 

 

W piątek, 13-go sierpnia o godz. 20.00 czeka nas niesamowite show z prawdziwymi Gwiazdami Światowej Iluzji. Do koszalińskiego Amfiteatru zawitają artyści z najsłynniejszej na świecie grupy magików Champions of Illusion.

Jest to międzynarodowa grupa iluzjonistów zrzeszająca kilkudziesięciu “czarodziejów” z całego świata, prezentująca dwugodzinne interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie dodają “magiczności” całemu przedsięwzięciu.

Artyści ci, prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność.

Spektakl ten jest skierowany do całej rodziny i bez względu na wiek, każdy znajdzie tu coś dla siebie !!!
Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność.
Bawią się wszyscy od lat 3 do 103

Tym razem, podczas europejskiego tourne’e, także koszalińska publiczność będzie miała okazję zobaczyć to niesamowite show !!!
A może to właśnie Ty wyciągniesz królika z kapelusza i jak bajkowa Alicja przeniesiesz się do niesamowitej Krainy Czarów ?!?
Ten spektakl trzeba zobaczyć na własne oczy, by przekonać się, że magia istnieje naprawdę !!!
Nie siedź w domu, “poczaruj” razem z nami !

Bilety do nabycia w kasach Amfiteatru,
na portalu https://www.kupbilecik.pl/imprezy/59538/Koszalin/Wakacyjne+Magic+Show+czyli+lato+z+Gwiazdami+Iluzji/#
oraz w kasie Teatru Variete Muza ul. Morska 9
Rezerwacje grupowe 512232939

 

 

Foto.: Organizator

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments