Schwesta Ewa – Polska raperka skazana. Na 2,5 roku trafi do niemieckiego więzienia

Pochodząca z Koszalina 34-letnia  raperka Ewa M.  trafi za niemieckie kratki. W piątek, 1 marca Federalny Trybunał Sprawiedliwości w Karlsruhe podtrzymał wyrok 2,5 lat pozbawienia wolności, jaki wydał w 2017 roku niemiecki Sąd Krajowy.

Raperka pod koniec lat 80-tych wyjechała z Koszalina.  W Niemczech przez blisko 10 lat zarabiała jako prostytutka. W 2011 roku wytwórnia muzyczna „Alles oder Nix” zaproponowała jej współpracę. W 2015 roku Schwesta Ewa wydała debiutancki album pt.  „Ku*wa”. Wtedy trafił ona na 11 miejsce niemieckiej listy przebojów.

Przypomnimy, że w 2017 roku Sąd Krajowy we Frankfurcie nad Menem skazał raperkę na 2,5 roku więzienia. Kobiecie zarzucano, że miała znęcać się nad nastoletnimi Polkami, z którymi współpracowała. Nastolatki miały również zarabiać na prostytucji. Jak ustaliła niemiecka prokuratura młode Polki miały dzielić się z nią zarobkami. Podczas procesu Ewa M. przyznała się jedynie do bicia nastolatek. Jak podają niemieckie media w piątek,  1 marca Federalny Trybunał Sprawiedliwości w Karlsruhe podtrzymał wyrok 2,5 lat pozbawienia wolności, jaki wydał w 2017 roku niemiecki Sąd Krajowy. Kobieta trafi do więzienia na 1,5 roku. Odliczone zostanie osiem miesięcy, które spędziła w areszcie. Kobieta w styczniu urodziła córkę.

Fot. Źródło: Instagram schwestaewa

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments