Rusza eSkarbonka sztabu WOŚP Kołobrzeg

Już 31 stycznia, po raz 29. zagramy razem z Fundacją WOŚP! W tym roku wyjątkowo, w dobie pandemii COVID-19, ale wciąż z niegasnącą chęcią do działania!

 

Trudne czasy wymusiły na nas nowe rozwiązania. Z racji tego, że część Wolontariuszy, a także wspierających WOŚP w dniu 29. Finału może być na kwarantannie lub po prostu z racji zaleceń minimalizują wychodzenie z domów uruchomiliśmy eSkarbonkę.

eSkarbonki to “wirtualne puszki”, dzięki którym kwestujący mogą zbierać datki na rzecz WOŚP w Internecie, a darczyńcy mogą się do takiej zbiórki przyłączyć.

Zachęcaj znajomych do przekazywania wpłat na eSkarbonce sztabu WOŚP Kołobrzeg! Indywidualny link eSkarbonki (który znajduje się poniżej) można udostępniać w mediach społecznościowych, wysyłać mailem, smsem, messengerem, whatsappem, umieścić na stronie lub na prowadzonym blogu.

eSkarbonka sztabu WOŚP Kołobrzeg (#4225)

Wpłat na eSkarbonki można dokonywać do poniedziałku 1 lutego 2021 r., do północy.

Już 18 stycznia ruszą licytacje, a 31 stycznia kwestujących wolontariuszy z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego i bez gromadzenia się będzie można spotkać na terenie całego miasta.

 

 

Źródło.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments