Rozstrzygnięcie konkursu ofert na realizację zadań w zakresie pomocy prawnej w roku 2023

Zarządu Powiatu w Kołobrzegu podjął decyzję w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w roku 2023 zadań publicznych w zakresie powierzenia prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i/lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz realizacji zadań z zakresu edukacji prawnej.

 

 

W wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na zadanie pierwsze, polegające na prowadzeniu 1 punktu nieodpłatnej pomocy prawnej – Punkt w Kołobrzegu (Punkt w Powiatowym Zespole do spraw Orzekania o Niepełnosprawności, ul. Grottgera 11, 78-100 Kołobrzeg), zgodnie z ustawą o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej, wybrano ofertę Centrum Poradnictwa Prawnego „PRAWNIKON”, z siedzibą w Rzeszowie.

W wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na zadanie drugie, polegające na prowadzeniu 1 punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w Gościnie – Punkt w Gościnie (Urząd Miejski w Gościnie, ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 58, 78-120 Gościno), zgodnie z ustawą o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej, dokonano wyboru oferty Centrum Poradnictwa Prawnego „PRAWNIKON”, z siedzibą w Rzeszowie.

Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej

 

 

oprac. na podstawie Uchwały Zarządu Powiatu w Kołobrzegu

Foto.: Powiat Kołobrzeski

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments