Rodzinna Wielkanocna Gra Terenowa

Serdecznie zapraszamy na Rodzinną Wielkanocną Grę Miejską, która odbędzie się 18 kwietnia 2019 o godz. 16:00. Zgłoszenia przyjmowane będą na stracie – dziedziniec przy ratuszu. Do udziału w grze można zarejestrować się z rodziną lub przyjaciółmi, wiek uczestników od 0 do 110.

Zadaniem uczestników będzie dotarcie do miejsc wskazanych na mapce i wykonanie zadań lub odgadnięcie zagadek związanych ze Świętami Wielkanocnymi. Gra zakończy się ok. godz. 18:00 wręczeniem nagród.

Misją uczestników jest rozwiązanie kilku zadań. Liczą się nie tylko umiejętności i spryt, ale i praca w grupie. Skupienie, współpraca i przede wszystkim, szeroki uśmiech to klucz do sukcesu!

Na uczestników czekać będą zadania, które należy wykonać, aby dotrzeć do finału Gry. Nie zabraknie także czekoladowych pisanek, do osłodzenia poszukiwań.

Grę koordynują doświadczeni punktowi harcerze z Bałtyckiego Hufca Morskiego ZHP Kołobrzeg, czas umilą animatorzy z Pomerania Fun Park i osłodzą jeden z punktów na trasie sympatyczni pracownicy Odlodowo – pracownia lodów 🙂

Prosimy zapoznać się z regulaminem Gry.

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments