Recydywista w rękach policji

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali 34-latka, który najpierw ukradł portfel i pieniądze klientowi sklepu, a gdy ten chciał odzyskać swoją własność, poszarpał go i przewrócił na ziemie.

 

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w sklepie spożywczym przy ulicy Kamiennej. Pokrzywdzony robił zakupy w sklepie, gdy wyciągnął portfel, podszedł do niego 34-letni mieszkaniec powiatu białogardzkiego i mu go zabrał. Gdy właściciel próbował odzyskać swoje rzeczy, sprawca kradzieży zaczął się z nim szarpać, a następnie przewrócił go. Wartość strat została wyceniona na 190 zł. Pokrzywdzony o zdarzeniu powiadomił policję.

 

Na skutek czynności dochodzeniowo-śledczych kołobrzescy policjanci wytypowali sprawcę kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna został wcześniej zatrzymany do kradzieży roweru, jaka miała miejsce na terenie Kołobrzegu. Mieszkaniec powiatu białogardzkiego usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej oraz kradzieży roweru. Oba zarzuty miał przedstawione w warunkach tzw. recydywy. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd.

 

Foto.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments