“RCKowo MAJówkowo” – konkurs fotograficzny online

Nie tak wyobrażaliśmy sobie tegoroczną Majówkę z RCK… Mieliśmy dla naszej drogiej publiczności sporo ciekawych propozycji koncertowych, trwały rozmowy w oczekiwaniu na wypłaszczenie trzeciej fali epidemicznej… Niestety, kolejny raz plany trzeba było zweryfikować. Pozostały więc wspomnienia z poprzednich edycji Kołobrzeskich Majówek.

 

 

 

Zachęcamy do podzielenia się wspomnieniami utrwalonymi na fotografiach podczas konkursu „RCKowo MAJówkowo” na który można nadsyłać fotografie w wersji elektronicznej, które zostały wykonane podczas dowolnej poprzedniej edycji Kołobrzeskiej Majówki. Pokażcie nam jak się bawiliście, jakie wspomnienia pozostały z wami do dziś. A ponieważ jest w czym wybierać, bo sporo wspólnych majówek za nami, liczymy na bogatą galerię wspomnień, które będziemy mogli zaprezentować na naszej stronie internetowej, w mediach społecznościowych a być może również na terenie RCK.

Termin nadsyłania: 9.05.2021 godz. 12.00

Rozstrzygnięcie: 16.05.2021 godz. 12.00

Wszystkie szczegóły organizacyjne zawarte są w regulaminie konkursu. Na prace czekamy do 9.05.2021 r. do godz. 12.00. Ogłoszenie wyników nastąpi 16 maja 2021 r. o godz. 12.00 na youtube/Regionalne Centrum Kultury i na facebook.com/rck.kolobrzeg.eu.

Do pobrania:

Formularz konkursu

Regulamin konkursu

Załącznik nr 1 do Regulaminu konkursu

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments