Punkt Kontaktowy “Europa dla obywateli”

Punkt Kontaktowy “Europa dla obywateli” serdecznie zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury, edukacji na spotkanie informacyjne na temat programu “Europa dla obywateli”, które odbędzie się 19 lutego 2020 roku w Koszalinie.

Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”. Podczas spotkania przekażemy informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań w ramach programu oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Informacyjnego „Europa dla obywateli”, gdzie znajduje się również szczegółowy program wydarzenia.

TERMIN SPOTKANIA: 19 lutego 2020 r., w godzinach 10:30 – 13:30 (od godziny 10:00 rejestracja)
MIEJSCE SPOTKANIA: w potwierdzeniu

Więcej o programie “Europa dla obywateli” znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl Serdecznie zapraszamy na spotkanie! Zespół Punktu Kontaktowego programu “Europa dla obywateli”

 

Fot.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments