Przypominamy – nieruchomość na sprzedaż w Ustroniu Morskim

Wójt Gminy Ustronie Morskie ogłasza na dzień 28 czerwca 2021 roku pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Ustroniu Morskim ok. 180 m od plaży, stanowiącej własność Gminy Ustronie Morskie.

 

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w miejscowości Ustronie Morskie, bezpośrednio pomiędzy drogami publicznymi ulicą Spokojną i Graniczną, położona ok. 120 m od pasa technicznego wybrzeża i ok. 180 m od plaży, w północno – wschodniej części miejscowości, w otoczeniu zabudowy usług turystycznych oraz terenów zalesionych przeznaczonych pod zabudowę. W sąsiedztwie znajduje się między innymi zejście na plażę numer 14 i 15 i międzynarodowy szlak rowerowy numer R-10.

 

Przetarg odbędzie się w dniu 28 czerwca 2021 roku o godz. 12.00, w siedzibie Urzędu Gminy Ustronie Morskie ul. Rolna 2 , w Sali Narad (I piętro). Cena nieruchomości osiągnięta w przetargu płatna jest w całości przed zawarciem aktu notarialnego.
Za datę dokonania wpłaty całej kwoty przyjmuje się datę uznania rachunku bankowego Gminy Ustronie Morskie.

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie w terminie do dnia 24 czerwca 2021 roku wadium w wysokości wyznaczonej w tabeli tj. 300.000,00 złotych.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać w Referacie Gospodarki Nieruchomościami Zagospodarowania Przestrzennego i Rolnictwa Urzędu Gminy w Ustroniu Morskim ul. Rolna 2, parter, pok. Nr 6 pod numerem 94-35-14-187 (Kierownik Referatu Ewa Ostrowska) lub 94-35–14-188 (Wiesława Świecka) lub (e-mail: w.swiecka@ustronie-morskie.pl).

Przetarg
Mapa 1
Mapa 2 

 

Źródło.: Gmina Ustronie Morskie

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments