Przedszkole Miejskie nr 10 z pucharem

Miło nam Miło jest nam poinformować, w niedzielę 1 września 2019 roku, odbył się finał Kołobrzeskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa. W lidze wzięło udział ponad 50 uczestników, reprezentując kołobrzeskie szkoły i przedszkola. Uczestnicy podzieleni zostali na 3 kategorie wiekowe: do lat 6, 8 i 10.

Rywalizacja trwała od maja, a nagrodą główną był Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg dla siebie i swojej szkoły. Dzieci rozgrywały mecze w 3 konkurencjach: tenisowe bramki, rzucanka tenisowa i mecz w tenisa. W sumie rozegrano blisko pół tysiąca spotkań. Po 6 kolejkach rundy eliminacyjnej, dzieci rozegrały finały. Po ogromnych emocjach wyłoniono zwycięzców i w kategorii do lat 6 – MAKSYMILIAN WACHOWSKI – wygrywa puchar dla naszego przedszkola.

Maksymilian Wachowski rozpoczął grę w tenisa dopiero w maju. Wszystko zaczęło się od wygranego stypendium tenisowego i zagwarantowaniu sobie darmowych treningów 2x w tygodniu w szkole Tenis Park Kołobrzeg. Pracowitość i pasja przerodziła się w sukces. Gratulujemy.

 

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments