Przed nami otwarcie sezonu żeglarskiego 2020

Sezon żeglarski w 2020 roku planowaliśmy otworzyć wspólnie z Państwem na początku maja, jednakże sytuacja związana z COVID-19 skutecznie pokrzyżowała nasze plany, ale nie oznacza to, że całkowicie zrezygnowaliśmy z organizacji wydarzenia otwierającego sezon żeglarski.

 

Już dzisiaj mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 30 maja (sobota), gdzie o godzinie 12:00 wszyscy zainteresowani żeglarze i motorowodniacy wraz z Anna Mieczkowska – Prezydent Miasta Kołobrzeg wypłyną z kołobrzeskiej Mariny Solnej w celu wykonania symbolicznej rundy wzdłuż nabrzeża Bałtyku.

 

Z racji na panującą sytuację całość nadamy w formie online na naszej stronie: https://www.facebook.com/marinakolobrzeg Ponadto będzie można obserwować nas z redy Portu Kołobrzeg, a także z plaży centralnej.

 

Organizatorem wydarzenia jest Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg, współorganizatorem jest Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu. Wydarzenie zostało również objęte Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Kołobrzeg.

Organizatorzy: Marina Solna Kołobrzeg i Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta. Termin: 30 maja 2020 o 12:00 – 13:00. Wydarzenie online: www.facebook.com/marinakolobrzeg/

 

 

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments