Przed nami IV Festiwal Smaków Food Trucków w Koszalinie!

NASZ PATRONAT/ Ostatni majowy weekend w Koszalinie pełen smaków! Przed nami IV Festiwal Smaków Food Trucków.

Co: IV Festiwal Smaków Food Trucków w Koszalinie
Kiedy: 24-26 maja 2019
Gdzie: Parking przy Amfiteatrze, Koszalin

Na zewnątrz coraz cieplej, pogoda zachęca do aktywności, a co na świeżym powietrzu robi się najlepiej? Próbuje nowych smaków!
Już 24, 25 i 26 maja szykuje się porządna, trzydniowa wyżerka! To Festiwal Smaków Food Trucków w Koszalinie.

Wiosną zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. W piękny majowy weekend, mieszkańcy Koszalina będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną oraz znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który zagości w Koszalinie w ramach Dni Miasta i otworzy nowy sezon foodtruckowy.

Przez trzy dni parking przy Amfiteatrze zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

W ramach festiwalu przygotowaliśmy także specjalną strefę zabaw dla dzieci, przestrzeń dla sympatyków gier planszowych, a nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na IV Festiwal Smaków Food Trucków w Koszalinie. Będziemy 24, 25 i 26 maja. W piątek jesteśmy do 16 do 21, w sobotę od 12 do 21, a w niedzielę od 12 do 20. Wstęp bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:
www.facebook.com/events/685387868563778/

Współorganizatorzy:
Miasto Koszalin
Centrum Kultury 105 w Koszalinie

Partner:
Browar Amber

Partnerzy medialni:
Polskie Radio Koszalin
Koszalininfo.pl
Fakty. Tygodnik Koszaliński

Partner kulinarny:
Restopini

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments