Promocja sportu i aktywności fizycznej. Turniej miast i gmin

XXIX Sportowy Turniej Miast i Gmin w ramach XV Europejskiego Tygodnia Sportu odbywa się każdego roku między 23 a 30 września i obfituje w wiele różnorodnych wydarzeń.

 

 

Podczas całego tygodnia uczestnicy mogą wziąć udział w zróżnicowanych zajęciach, m.in. treningach w parkach, turniejach szkolnych, meczach, spacerach, wycieczkach pieszych i rowerowych czy dniach otwartych w klubach sportowych. Jest to również doskonała okazja do odkrywania nowych dyscyplin sportowych, zadbania o zdrowszy styl życia oraz dobrej zabawy.

Organizatorem turnieju jest Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich przy finansowym wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Od wielu lat partnerem wydarzenia jest również miasto Kołobrzeg, które przy udziale przedszkoli, szkół, klubów sportowych, organizacji pozarządowych animatorów sportu, oraz MOSIRu organizuje szereg imprez sportowo – rekreacyjnych. Ich wykaz wraz z regulaminem turnieju dostępny jest w poniższych linkach.

Koordynatorem projektu jest Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Kołobrzeg, tel. 94 35 51 532, email: u.czachorowska@um.kolobrzeg.pl

 

Załączniki:

 

4 1 vote
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments