Prawie 9 lat więzienia dla poszukiwanego z Kołobrzegu

Praca operacyjna policjantów kołobrzeskiej policji doprowadziła do zatrzymania poszukiwanego mieszkańca Kołobrzegu. 37-letni mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, a łączna kara jaka została mu wymierzona to prawie 9 lat pozbawienia wolności. Teraz kolejne lata spędzi w więzieniu.

 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu podczas realizacji czynności służbowych prowadzą działania, których celem jest między innymi poszukiwanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W toku prowadzonych działań operacyjno-rozpoznawczych policjanci ustalili adres pod którym może przebywać poszukiwany. 37-letni mężczyzna był poszukiwany od około dwóch lat. Dopuścił się przestępstw przeciwko mieniu, wiarygodności dokumentów oraz bezpieczeństwu w komunikacji. Dzięki wnikliwej pracy kryminalnych mężczyznę zatrzymano i przewieziono do policyjnego aresztu skąd został już przetransportowany do zakładu karnego.

Poszukiwany na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Kołobrzegu został zatrzymany i osadzony celem odbycia łącznej kary 8 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności.

 

 

 

Źródło.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments