Poseł Piotr Zientarski w Kołobrzegu: “Praworządność musi zostać przywrócona” [FILM]

KoszalininfoTV: W sobotę, 23 września 2023 roku, przed Urzędem Miejskim w Kołobrzegu odbyła się konferencja prasowa Posła Piotra Zientarskiego oraz Senatora Janusza Gromka. Podczas tego spotkania głos również zabrał Radosław Sikorski.

 

Wczoraj odbyliśmy konwencję wyborczą Posła Piotra Zientarskiego w Koszalinie, w której uczestniczyło kilkaset osób, na której zaprezentowany został komitet honorowy wyborców – mówił Tadeusz Zwiefka. – Rozmawialiśmy o wyborach, ale także o tym, jaką Polskę chcemy widzieć w przyszłości – dodał.

 

 

 

Jestem prawnikiem, profesorem akademickim prawa i przede wszystkim będę służył, by praworządność została przywrócona, a jak będzie przywrócona to popłyną miliardy środków z KPO. To jest mój główny cel – mówił Poseł Piotr Zientarski. – Podstawowa kwestia to są sprawy, które dotyczą “być, albo nie być”, czyli naszej ojczyzny, naszego bytu, rozwoju, naszego ponownego zakotwiczenia w Unii Europejskiej, bez której nie możemy się właściwie rozwijać, ale także na nią wpływać pozytywnie jako pełnoprawny członek. Niestety w pewnych aspektach pełnoprawnym członkiem już nie jesteśmy. Jeśli chodzi o wymiar sprawiedliwości to jesteśmy skreśleni z europejskiej sieci Krajowych Rad Sądownictwa – kontynuował.

 

Po spotkaniu w Kołobrzegu, Piotr Zientarski udał się również do Bobolic oraz Szczecinka, gdzie mieszkańcy mieli okazję zadać pytania Posłowi.

 

 

 

Foto: Katarzyna Popowicz 

 

EkoSmaki

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments