Poranki Młodego Widza – spektakl “Baśń o grającym imbryku”

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Poranki Młodego Widza. W sobotę 7 marca przedstawimy spektakl „Baśń o grającym imbryku” w wykonaniu Teatru Wariate z Poznania. 7.03.2021,godz.11.00, sala widowiskowa RCK.

 

 

Bilety: 12 zł (normalne), 10 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie Regionalnego Centrum Kultury, tel. 94 35 249 49 w. 49. Bilety w sprzedaży na tydzień przed wydarzeniem.

Pewien Kowal, zmęczony wykuwaniem podków, postanawia zmienić fach i poszukać swojego miejsca na ziemi. Zadanie ułatwia mu niezwykły prezent, który pewnego dnia trafia w jego ręce – zaczarowany imbryk. Za sprawą imbryczka życie Kowala całkowicie się odmienia. Czy jednak będzie szczęśliwszy? Kowalowi wiernie towarzyszy Koń i Mucha, po uszy w Koniu zakochana.

Zabawne dialogi i perypetie trójki przyjaciół czynią ten spektakl miłą rozrywką z nutką refleksji, aby cieszyć się tym, co mamy.

Spektakl dla dzieci od lat 4.

Bilety: 12 zł (normalne), 10 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie Regionalnego Centrum Kultury, tel. 94 35 249 49 w. 49

Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 

Źródło.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments