Poranki Młodego Widza online

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na Poranki Młodego Widza online. Spektakl “Bajeczna Fiesta” w wykonaniu Teatru Kultureska.

 

 

 

Premiera 3.01.2021 godz.11.00 na kanale youtube.pl(Regionalne Centrum Kultury). Spektakl będzie dostępny wyłącznie w godzinach 11.00 – 16.00.

 

„Bajeczna Fiesta” to spektakl o tematyce ekologicznej pełen muzyki, tańca, zabaw i animacji dla najmłodszych. Zgodnie z tytułem – będzie to sześćdziesiąt minut szaleństwa i zabawy! Dzieci razem z bohaterami bajki będą śpiewać, pląsać, a także urządzać wesoły taneczny korowód. Obok dobrego humoru nie zabraknie treści edukacyjnych. Dzieci nauczą się w jaki sposób można dbać o przyrodę. Pokażemy dzieciom jak zaczarować świat, żeby pozbyć się zanieczyszczeń powietrza. Udowodnimy widzom, że w życiu warto uwierzyć w siebie i swoje możliwości – bo wtedy można być kim tylko się chce – bohaterem, tancerzem, a nawet… czarodziejem!

Na scenie wystąpi gwiazda rock’nd’jelona, najbardziej kolorowa ekokapela, światowej sławy zespół muzyczny The Jelonband – Jelonek Bronek (król ekotańca połamańca), Biedronka Ilonka (gitarzystka) i Pszczółka Julka (wokalistka)!

Biedronka Ilonka i Pszczółka Julka to najbardziej rozśpiewane owady na łące. Natomiast królem tańca jest jedyny w swoim rodzaju – Jelonek Bronek. Razem tworzą oni wyjątkowo zabawny zespół rock’nd’jelonowy – The Jelonband! Ta wesoła zwierzęca kompania codziennie urządza Bajeczną Fiestę z okazji Święta Przyrody. Pozostaje tylko pytanie: Kto zostanie EkoKrólem tej Bajecznej Ekologicznej Fiesty?

Spektakl dla dzieci od 3 lat.

Źródło.: RCK Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments