Poranki Młodego Widza online

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na Poranki Młodego Widza online: spektakl pt. Baśń o trzech konikach” w wykonaniu Teatru Animacji w Poznaniu. Premiera spektaklu 31.01.2021 (niedziela) na kanale youtube.pl (Regionalne Centrum Kultury) oraz na facebook.com/rck.kolobrzeg.eu. w godzinach 11.00 – 19.00. Spektakl dla dzieci od 3 lat.

 

 

Poranki Młodego Widza online

31.01.2021, godz. 11.00 -19.00 – „Baśń o trzech konikach” Teatr Animacji w Poznaniu

Dawno, dawno temu… A może wcale niedawno…?

W prastarym lesie rosło magiczne drzewo. Z powalonej piorunem gałęzi dobry duch lasu wyrzeźbił trzy prześliczne koniki. Dwa z nich były czerwone jak zachodzące słonko, a ten trzeci biały jak księżyc. Czerwone koniki bawiły się ze sobą i ani myślały zaprosić do zabawy białego… A on tak bardzo chciał, by go polubiły, tak chciał być do nich podobny, że nie zauważył, że jak sam jest ważny i potrzebny, i jak wiele znaczy dla całego lasu…

„Baśń o trzech konikach” to prosta opowiastka inspirowana motywami ludowymi i skierowana do młodszych dzieci. Przypomina nam, jak ważne jest to, by być sobą oraz że dobro, które ofiarujemy, zawsze do nas wróci.

Baśń jest bogato ilustrowana muzyką Kapeli ze Wsi Warszawa, dzięki czemu przypadnie do gustu zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym widzom.

Wirtualna scena: youtube.com (Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu), facebook.com/rck.kolobrzeg.eu

Dostęp do spektaklu ograniczony czasowo.

 

 

 Źródło.: RCK Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments