Poranki Młodego Widza – 28.02.2021 spektakl “Niesamowite przygody niesamowitych skarpetek”

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na Poranki Młodego Widza: “Niesamowite przygody niesamowitych skarpetek” w wykonaniu Teatru Lalki “Tęcza” ze Słupska. 

 

28.02.2021(niedziela), godz.12.00, sala widowiskowa RCK. Bilety: 12 zł (normalny), 10 zł (ulgowy/Karta mieszkańca).

 

Spektakl „Niesamowite przygody niesamowitych skarpetek” w wykonaniu Teatru Lalki „Tęcza” ze Słupska.

Historie pięciu niedopasowanych skarpetek, które poszukują własnej drogi… I – mając dosyć nudnego życia na stopie – postanawiają same odnaleźć swoje przeznaczenie. Odwracają swoje życie do góry nogami. Wybierając nieznane, wyruszają w podróż, tak aby móc jak w piosence Franka Sinatry, iść własną drogą. „Niesamowite przygody niesamowitych skarpetek” – to spektakl oparty na bestselerowej książce Justyny Bednarek zatytułowanej „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”. Historia zagubionych pojedynczych skarpetek robiących kariery w początkowo nieprzyjaznym świecie zwyciężyła w konkursie na najlepszą książkę dziecięcą „Przecinek i Kropka” w 2015 roku.

Spektakl dla dzieci od lat 5.

Bilety: 12 zł (normalne), 10 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie Regionalnego Centrum Kultury, tel. 94 35 249 49 w. 49

Serdecznie zapraszamy.

 

 

Źródło.: RCK Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments