Pomóżmy Konradowi zwyciężyć z białaczką. Potrzebna jest każda złotówka

Dwa lata temu w lutym 2017 roku stwierdzono u Konrada ostrą białaczkę szpikową. Był to ogromny cios dla niego, jego rodziny i najbliższych. Mimo tego on się nie poddawał. Pomyślnie udało mu się przejść cały cykl chemioterapii w Szczecinie, jednak to nie wystarczało.

Potrzebny był “genetyczny bliźniak”, który na szczęście się znalazł i mógł pomóc Konradowi. Przeszczep komórek odbył się w specjalnej klinice w Gliwicach w październiku 2017 roku, do której później co dwa tygodnie trzeba było jeździć na badania kontrolne. Koszt podróży wynosił 460 złotych, ponieważ Konrad mieszka daleko od kliniki, aż w Sianowie obok Koszalina na północy Polski. Okres leczenia białaczki kosztował bardzo wiele stresu, zmartwień jak i pieniędzy…

Obecnie jest maj 2019 r. Konrad to 23-letni, inteligenty chłopak, student Politechniki Koszalińskiej. Niestety choroba się nawróciła i z tego powodu właśnie powstała ta zbiórka. Potrzebna jest każda złotówka, która zostanie przekazana na leczenie, transport, specjalną dietę oraz wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Aktualnie Konrad jest już w Szczecinie i trwa u niego kolejny cykl chemioterapii. Prawdopodobnie kolejny raz będzie też potrzebny ”genetyczny bliźniak”, który pomoże Konradowi w walce z jego chorobą.

POMÓŻMY KONRADOWI POKONAĆ BIAŁACZKĘ RAZ NA ZAWSZE!

Zbiórka została stworzona w porozumieniu z mamą Konrada, Panią Beatą.

Wszystkie wpłacone pieniądze będą przekazane dla Konrada.

Jeśli nie możesz pomóc, proszę udostępnij chociaż tę zbiórkę.

KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ NA ZRZUTKĘ DLA KONRADA

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments