Policja ostrzega! Nie graj w 3 kubki

Kołobrzescy policjanci przestrzegają przed pojawiającymi się na terenie miasta i miejscowościach nadmorskich organizatorami gry w tzw. trzy kubki. Nie dajmy się zaprosić do uczestnictwa, a tym samym oszukać!! Pamiętajmy, że w tej zabawie nie ma wygranych!

 

Osoby, które organizują grę w trzy kubki, to grupa ludzi, która wykorzystuje naszą chęć na łatwą wygraną. W grze, jeżeli przestrzegamy reguł narzuconych przez oszustów nie mamy szans na wygranie. Z reguły „trzy kubki” kończą się przegraną osoby zaproszonej do gry, bądź wygraną osoby podstawionej przez jej organizatora, co ma uprawdopodobnić potencjalną wygraną innym przyglądającym się osobom.

Pamiętajmy, że żadna gra nie może toczyć się bez uczestników. Nie dajmy się więc zaprosić do obstawiania pieniędzy i odgadywania, gdzie organizator ukrył kulkę.

Kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej urządza grę hazardową narusza artykuł 128§1 Kodeksu wykroczeń i podlega karze grzywny, a nawet aresztu. Apelujemy, aby w razie zaobserwowania takich osób, przekazać informację do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu pod nr tel. 47 78 46 512, 47 78 46 511 lub 112.

 

 

Źródło.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments