Pokonać Księżaka Łowicz

Po wyjazdowym meczu z Pruszkowem czeka nas walka o dwa punkty w hali Milenium z Księżakiem Łowicz. Drużyna z Łowicza po poniedziałkowej wygranej dopiero po dogrywce z Dzikami zajmuje 5 miejsce w tabeli. Do Kołobrzegu w brawach Księżaka powróci były zawodnik Kotwicy Łukasz Bodych, a naprzeciwko swoich kolegów z poprzedniego sezonu stanie Piotr Robak.

 

 

Liderami Księżaka są; Mikołaj Stopierzyński najlepszy strzelec drużyny (średnio 16,7 punktów na mecz), Maciej Kucharek oraz Łukasz Bodych. Nie możemy zapominać o najlepszym zbierającym Księżaka Mikołaju Grodzie (średnio 7,5 zbiórek na mecz) oraz doświadczonym Arkadiuszu Kobusie. Patrząc na statystyki drużyny zajmują drugie miejsce pod względem średniej zdobywanych punktów na mecz (88,8) w lidze, tracąc 86,4 punktów. Gorzej radzą sobie pod względem strat, ponieważ tracą średnio 16 piłek na mecz.

W pierwszym meczu tych drużyn w Łowiczu górą był Księżak 82-75. Jednak wiele drużyn przekonało się, że z hali Milenium nie jest łatwo wywieźć dwa punkty. Mecz ten odbędzie się w sobotę 30 stycznia o godzinie 17:00 i będzie transmitowany na żywo za pośrednictwem strony tvcom.pl. Kołobrzeską koszykówkę zasila Energa Grupa Orlen.

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments