Podwójne kłopoty zatrzymanego w Kołobrzegu

Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu na jednej z ulic miasta zauważyli mężczyznę, który nerwowo się zachowywał i podjął próbę ucieczki na widok radiowozu. Okazało się, że jest on poszukiwany i już chwilę później został zatrzymany. To nie był jednak koniec problemów 30 -latka. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki.

Kołobrzescy policjanci na jednej z ulic w rejonie osiedla Lęborskiego zauważyli mężczyznę, który nerwowo się zachowywał . Na widok radiowozu zaczął uciekać na rowerze. Mundurowi po krótkim pościgu zatrzymali rowerzystę. W trakcie kontroli okazało się, że 30-latek był poszukiwany celem odbycia kary aresztu.

To nie był jednak koniec problemów kołobrzeżanina. Po sprawdzeniu posiadanych przy sobie rzeczy okazało się, że zatrzymany ma przy sobie narkotyki w postaci kilku gram marihuany. Podejrzany, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Teraz 30-latek po przedstawieniu zarzutów kolejne dni spędzi w areszcie zgodnie z nakazem jaki wydał Sąd. Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments